82 درصد کاربران تلگرام در ایران هستند – افزایش رتبه و رنک

خبرگزاری ایرنا: کارشناس و تحلیلگر شبکه های اجتماعی با تاکید بر اینکه باید تعریف درستی از این شبکه ها داشته باشیم، گفت: در زمان حاضر 82
وی یادآور شد : آموزش سواد شبکه های اجتماعی یعنی مردم بتوانند تشخیص دهند که چه محصولی خوب است و ‌چه محصولی بد و از محصول بد استفاده نکنند و از محصول خوب هم خوب و به اندازه استفاده کنند.

معرفی شهدای شاخص در اصحاب رسانه استان، تجلیل از خانواده شهدای تعمیر لپ تاپ رسانه و پیشکسوتان رسانه استان سمنان در دفاع مقدس از برنامه‌های فرهنگی این نشست تخصصی بود.

به گزارش ایرنا، نشست تخصصی رسانه در تراز انقلاب اسلامی برای نخستین بار در استان ویژه اصحاب رسانه و مطبوعات استان سمنان برگزار شد.

وی با بیان این که علم و تکنولوژی خوب است اما محصول آن مهم است، گفت: فناوری هسته ای که همه می گویند خوب است اما با همین فناوری هم می توانیم بمب هسته ای تولید کنیم آموزش تعمیرات موبایل و هم رادیو دارو که برای زنده ماندن بشر بکار می رود.

خبرگزاری ایرنا: کارشناس و تحلیلگر شبکه های اجتماعی با تاکید بر اینکه باید تعریف درستی از این شبکه ها داشته باشیم، گفت: در زمان حاضر 82.6 درصد از کاربران تلگرام در ایران زندگی می کنند.

روح الله مومن نسب شامگاه روز یکشنبه در نشست تخصصی رسانه در تراز انقلاب اسلامی در سالن تئاتر شهر فرهنگسرای کومش سمنان، افزود: امروز تعمیر گوشی هویت فرهنگی افراد عوض شده و هویت مجازی با هویت حقیقی هرکسی تفاوت پیدا کرده است.
وی به 2 ویژگی مهم اینترنت اشاره و اضافه کرد : ویژگی اول اینترنت این است که هر چند وقت یکبار متحول می شود و اگر همزمان با این تکنولوژی تغییر نکنیم عقب افتاده هستیم.

سازمان بسیج رسانه در استان سمنان از سال 93 افتتاح‌ و فعالیت‌های فرهنگی این مجموعه از سال 96 باقوت بیشتری آغاز شده و طرح‌های مهم آموزشی و فرهنگی تعمیرات 118 در این استان برنامه‌ریزی‌ شده است.

وی پیگیری آموزش سواد شبکه های اجتماعی را در 2 بخش دانشگاهی و عمومی ضروری خواند و گفت : باید در بخش تکنولوژی علوم مختلف پیشرفت کنیم و به جایگاهی برسیم که از تکنولوژی محصول مناسب با نیازمان تولید کنیم.

این تحلیلگر شبکه های اجتماعی، افزایش تنوع شاخه های شبکه های اجتماعی را دومین ویژگی اینترنت برشمرد و گفت: بر اساس مطالعات انجام شده در سال بلیط هواپیمایی 94، 2 هزار و 800 نوع مسئله در این شبکه ها شناسایی شده که هنوز به آن پرداخته نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *