معرفی چاپگرهای جدید عکس Fujifilm – افزایش رتبه و رنک

مجله سخت افزار: Fujifilm در تابستان 2017 نسخه جدید چاپگرهای کوچک بی سیم Instax را معرفی کرد و از سوی دیگر دوربین Instax SQ10 وارد بازار شد
مجله سخت افزار: Fujifilm در تابستان 2017 نسخه جدید چاپگرهای کوچک بی سیم Instax را معرفی کرد و از سوی دیگر دوربین Instax SQ10 وارد بازار شد. این شرکت همچنین اعلام کرد که Instax Share SP-3، نسخه سوم پرینترهای فوری این شرکت، از زمان عرضه اولین محصول در CES سال 2014 است.

 معرفی چاپگر های جدید عکس Fujifilm

پرینتر  Instax Share SP-3محصولی از شرکت  FujiFilm است و برای چاپ تصاویر گوشی های هوشمند استفاده میشود. SP-3 اولین محصولی است که از فیلم Instax Square جدیدی استفاده می کند، در غیر این صورت مانند SP-2 کار می کند. SP-2 نیز دارای عملکرد خوبی بوده و با تمامی گوشی های هوشمند سازگار بوده است. همچنین دارای قابلیت چاپ عکس در 10 ثانیه بود و کیفیت خوبی را برای کاربران ارائه میکرد اما دارای اشکالاتی بود که در نسخه ی جدید این دستگاه برطرف شد.

 معرفی چاپگر های جدید عکس Fujifilm

شما هم اکنون می توانید علاوه بر فیلترگذاری، متن هایی را به عکس چاپی خود اضافه کنید، اما نمی توانید از رنگ های سفارشی زیادی استفاده نمایید. به کمک این محصول چیزی که دریافت می کنید، تقریبا همان چیزی خواهد بود که می بینید و بسیاری از عکس ها با وضوح فوق العاده ای ارائه میشوند.

 معرفی چاپگر های جدید عکس Fujifilm

بر اساس گزارشات منتشر شده، Fujifilm SP-3  در دو رنگ سیاه و سفید عرضه خواهد شد و در اوایل ماه نوامبر با قیمت 199 دلار به بازار مصرفی ارائه میشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *