بهره‌ورترین دانشگاه صنعتی کشور معرفی شد + آیپدهای جدید، Face ID خواهند داشت – افزایش رتبه و رنک

ایسنا: مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان را به عنوان بهره‌ورترین دانشگاه صنعتی کشور انتخاب و معرفی کرد
دکتر محمدجواد آروین، رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس اعلام دفتر تحلیل‌دادگان مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، میزان بهره‌وری پژوهشی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور با توجه به بودجه دریافتی در سال ۱۳۹۵، در گروه‌های دانشگاه‌های جامع، صنعتی و علوم پزشکی و پژوهشگاه‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

ایسنا: مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان را به عنوان بهره‌ورترین دانشگاه صنعتی کشور انتخاب و معرفی کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، وی افزود: بر اساس این گزارش، با توجه به میزان تولیدات مدارک علمی در پایگاه استنادی اسکوپوس و بودجه دریافتی در هر یک از دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته است که دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در گروه دانشگاه‌های صنعتی، بهره‌ورترین دانشگاه شناخته شد.

——————-
مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: با توجه به جدیدترین شایعات منتشر شده درباره آیپدهای جدید شرکت اپل، به نظر می‌رسد که این محصولات به تکنولوژی Face ID که قبلا روی آیفون ۱۰ به کار رفته بود، مجهز شده‌اند
مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: با توجه به جدیدترین شایعات منتشر شده درباره آیپدهای جدید شرکت اپل، به نظر می‌رسد که این محصولات به تکنولوژی Face ID که قبلا روی آیفون ۱۰ به کار رفته بود، مجهز شده‌اند. اطلاعات جدید با بررسی سیستم عامل iOS 11.3 به دست آمده است که در آن به ساخت آیپد مدرن با ویژگی Face ID اشاره شده است.

 آیپدهای جدید Face ID خواهند داشت

شرکت اپل قبلا از نام آیفون مدرن برای آیفون ۱۰ استفاده کرده بود و اگر همین منتقل را دنبال کنیم، به احتمال زیاد آیپد مدرن به معنی آیپد به همراه تکنولوژی Face ID خواهد بود. البته هنوز نمی‌توانیم درباره این موضوع خیلی دقیق و اطمینان صحبت کنیم؛ اما شایعه این اتفاق بارها منتشر شده است. بعید نیست که اپل بخواهد سنسور تشخیص اثر انگشت را از روی آیپدهای جدید حذف کند تا بتواند صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه‌ای روی آن‌ قرار دهد. این احتمال هم وجود دارد که اپل در آینده از تکنولوژی Face ID روی مک‌بوک‌ها و آی‌مک‌های جدید هم استفاده کند.
تکنولوژی تشخیص چهره در حال حاضر روی آیفون ۱۰ وجود دارد، اما شرکت آنر همچنین تکنولوژی را روی گوشی آنر V10 هم قرار داده است. گفته شده در سال ۲۰۱۸ گوشی‌های اندرویدی بیشتری به این تکنولوژی مجهز می‌شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *